اجاره ویلا ساحلی و جنگلی در رامسر

اجاره آنلاین ویلا در رامسر

توریسمان، ويلاهای لوكس و متنوعی را در مناطق زيبای شمال و شهر زیبای رامسر  به شما پيشنهاد می‌دهد. از چند قدمی دريا تا دل جنگل، از شهرهای ساحلی تا روستاهای جنگلی و دنج مازندران. هر آنچه شما در جستجوی آنيد، كوشيده‌ايم گزينه‌ای متناسب با آن را در اختيار شما قرار دهيم. رزرو اينترنتی ويلا به شما اين امكان را می‌دهد كه پيش از مسافرت، با اجاره ويلای مناسب آسودگی خاطر را برای خود و خانواده عزيزتان به ارمغان بياوريد. تجربه زيبای آرامش را با ما تجربه كنيد.
اجاره ویلا در رامسر

رامسراز معروف ترین جاذبه های توریستی در نوار سبز شمالی ایران است

اجاره ویلا ساحلی رامسر

قیمت اجاره ویلا‌ رامسر

توریسمان ، خود را متعهد به به‌روزرسانی‌ قيمت‌ها در حد امكان می‌داند.

با توجه به كثرت ويلاهای ثبت شده در وبسايت و اهمیت جستجوی هدفمند، قيمت حدودی ويلاها در اختيار شما مشتريان عزيز قرار داده شده است. حدودی بودن قيمت‌ها به دليل تفاوت در هزینه استفاده از ویلا در زمان‌ها و مناسبت‌های مختلف است. بديهی است که قيمت دقيق می‌تواند كمتر و يا بيشتر از قيمت اعلام شده در سايت باشد. براي اطلاع از قيمت دقيق ويلاها، لطفا با دفتر پاسخ‌گويی توریسمان  تماس بگیرید:

اجاره ویلا جنگلی در رامسر

در باره ما

این بود که به لطف خدا و یاری دوستان در سال ۸۵ سایت ویلا توریسمان رو راه اندازی کردیم. شکر خدا کسب و کار کوچیکمون گرفت، بدون اینکه شرکتی ثبت کرده باشیم، دفتری داشته باشیم و یا اینکه رسیدی به مشتری بدیم. البته امروز علاوه بر اعتماد مشتری هامون همه ی اینهارو هم داریم. اون چیزی که در شرکت ویلا توریسمان  دلمون رو شاد می کنه اینه:

اجاره ویلا رامسر

اهداف ما در اجاره ویلا توریسمان

  • ۱- احترام به کرامت انسان ها: ما نه معتقدیم “حق همیشه با مشتری است” و نه معتقدیم باید نرخ کرایه رو بسیار بالا ببریم تا سود خیلی خوبی به جیب بزنیم. ما برای وقت خودمون و مشتری احترام قایلیم. برای همین حتی‌الامکان یا به کسی تخفیف نمی‌دیم یا اگه بخوایم تخفیف بدیم امکان استفاده از اون رو در اختیار عموم قرار میدیم! البته از سودمون هم به این سادگی ها نمی گذریم! به هر حال اقامت در یه ویلای تریپلکس در شمال نون شب نیست که از کسی محروم کرده باشیم. خلاصه هر چیزی یه خرجی داره. ولی ما هم سعی می کنیم برای هر سطحی از درآمد یه گزینه ای رو داشته باشیم. ایشالله خدا برای همه برسونه.