حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

هیچوقت پیدا کردن یه خونه به این راحتی نبوده!

بخرید، بفروشید، اجاره کنید

گروه توریسمان ارائه دهنده خدمات کامل املاک و مستغلات تخصصی در زمینه املاک لوکس برای فروش و اجاره ویلا در شمال می باشد. وب سایت های مسافرتی بسیار هستند، اما کمتر پیش می آید تخصصی پشت آنها وجود داشته باشد که شما آن را در توریسمان پیدا خواهید کرد.
شهرت ما در ارائه خدمات درجه یک به مشتریان خود که به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند، می باشد. خدمات اصلی ما عبارتند از املاک برای فروش، اجاره ویلا در تعطیلات و اجاره ویلا بلند مدت می باشد.
توریسمان یک کسب و کار لذت بخش و یک تجارت کوچک و خانوادگی است که برای کمک به مسافران و پیدا کردن مکان اجاره ای مناسبِ تعطیلات می باشد و می تواند شامل اجاره ویلا در شمال یا آپارتمان باشد. ما املاک را دست چین می کنیم و شخصا ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا اطلاعات مورد نیاز اجاره ویلا را به شما انتقال دهیم.
ویلاهای لوکس توریسمان برای اجاره یک مکان شیک در شمال و لذت بردن از شگفتی های شمال است. صرف تعطیلات با خانواده خود در شمال با تمام راحتی که می توانید در خانه داشته باشید. اجاره ویلا از توریسمان فرصتی مناسب برای گردش های جذاب و زیبای دریای خزر برایتان مهیا میکند که بی نهایت ارزشمند است. ما می خواهیم که شما بتوانید یک محل اقامت عالی پیدا کرده و یک تعطیلات فراموش نشدنی در یکی از ویلاهای ما در شمال کشور داشته باشید.
هر ساله ما سعی می کنیم گزینه های انتخاب خود را گسترش و استانداردهای کیفیت خود را افزایش دهیم. از طریق سایت توریسمان می توانید برای تعطیلات خود مکان مناسب، برای اجاره ویلا در شمال انتخاب کنید که متناسب با خواسته های شما و یک مکان جذاب برای گذراندن تعطیلات شمال فراموش نشدنی داشته باشید.

به منظور حصول اطمینان از مناسب ترین مکانِ اجاره ای برای تعطیلات آتی شمال مسافران گرامی، مجموعه توریسمان به طور مداوم سایت خود را به روز رسانی می کند که طیف وسیعی از گزینه ها را به شما ارائه دهد. توریسمان قصد دارد رضایت کاملِ تمام مشتریان خود را فراهم آورد، فارغ از اینکه خواسته شما تا چه حد جاه طلبانه است، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که تا جایی که می توانیم به شما کمک کرده و بهترین گزینه های فروش و اجاره ویلا در شمال را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم

تیم ما

agent-3

حامد نوری
خدمات پشتیبانی

agent-4

سجاد محمودی
مدیریت مجموعه

ثبت آگهی فروش و اجاره

در صورتی که در شمال کشور زندگی می کنید و خانه یا ویلایی دارید که در طول سال فقط به مدت محدود از آن استفاده می کنید و بقیه روزهای سال خالی می باشد، اجاره دادن آن یک راه مفید برای شما می باشد.
مجموعه توریسمان این امکان را برای هموطنان گرامی در شمال کشور ایجاد کرده که با درج آگهی فروش و اجاره ویلای شمال خود در سایت توریسمان می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر ویلای خود را در اختیار مسافران قرار دهید.

خدمات اجاره

محل های اقامت از خانه های ویلایی کوچک تا آپارتمان های شیک و ویلاهای لوکس ساحلی متفاوت است. این که آیا میخواهید یک ویلا شمال را با یک منظره عالی یا یک آپارتمان نزدیک به مرکز شهر اجاره کنید، توریسمان به شما در پیدا کردن آنچه که میخواهید کمک خواهد کرد. منابع ما به شما کمک می کند یک ویلا از رویاهای خود را اجاره کنید.
اکثر املاک اجاره ای توریسمان دارای بالاترین استاندارد می باشند بنابراین ما توصیه می کنیم که به زودی آن را رزرو کنید، زیرا خانه های لوکس شمال بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. با اجاره ویلا مناسب خود از تعطیلات با دوستان و خانواده در محیط های دیدنی شمال لذت ببرید.
توریسمان یکی از بهترین مجموعه های اجاره ویلا در شمال کشور می باشد که با توجه به اطلاعات بازار، وجدان کاری ، توجه به جزئیات و انرژی پر جنب و جوش است. ما برای هر مشتری که در خدمت آن هستیم، نتایج بسیار موفقیت آمیزی را دریافت می کنیم.